OFPOF

Samsung Galaxy C9 Pro Çin’de Sertifika Aldı

-
395
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy C9 Pro Çin’de Sertifika Aldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

128 GB depolama alanına sahip olacak yeni Samsung Galaxy C9 Pro yakın zamanda tanıtılabilir.

Hindistan'daki Samsung Galaxy C9 Pro'nun piyasaya sürülmesinden yaklaşık bir ay sonra cihazın 128 GB'lik bir varyantı, Çinli donanım sertifikasyon sitesi Tenaa'da tespit edildi.

Orijinal C9 Pro, Mart ayında Hindistan para birimine göre 36.900 R $ fiyatla piyasaya çıktı. Lansmanda, 6 GB RAM'e sahip bir Snapdragon 653 SoC cihaz tanıtılmış ve 6 inç Full HD Amoled ekranı ile büyük beğeni toplamıştı. Depolama, dahili olarak 64 GB ile sınırlıydı, ancak microSD kartı ile 256 GB'a kadar genişletilebilmek de mümkün.

Android 6.0 Marshmallow cihazı güçlendiriyor. Kameralar, ön ve arka kısımda 16 MP f / 1.9 birimi içerir. Her iki kamera da 1080p'de video kaydedebilir özelliğe sahip.

Fiyat göz önüne alındığında bu özelliklere sahip bir cihaz için uygun diyebiliriz, Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, Bluetooth, GPS, vb USB Tip-C dahil olmak üzere bağlantı seçeneklerinin her zamanki ürün yelpazesine sahip. Ayrıca FM radyo özelliği de bulunuyor. Pil, 4.000 mAh gücünde ve günlük kullanım için oldukça iyi kullanım sağlar diyebiliriz.

Tenaa listesi, başlatılan cihazla aynı olan bir cihazı gösterir. Tek fark, şu anda 128 GB'lık bir seçeneği de içeren depolama alanındadır.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık