OFPOF

Samsung Galaxy C8 Çin’de Duyuruldu

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy C8 Çin’de Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Üç kameraya sahip olacak akıllı cihaz Samsung Galaxy C8 ilk olarak Çin’de satışa sunulacak.

dünya teknoloji devlerinden Samsung, yeni akıllı cihazı Samsung Galaxy C8'i Çin'de duyurdu. Akıllı telefonun bir rapora ve sızıntıya göre, sırasıyla f / 1.7 ve f / 1.9 özellikli 13 MP ve 5 MP sensörlerden oluşan iki adet çift kamera içeren toplamda üç kamera bulunuyor. Üçüncü kamera 16 MP sensörü, f / 1.9 diyafram özellikleri ile telefonun ön kısmında yer almaktadır.

Çift kamera sensörleri, kullanıcıya kolaylıkla odak yaratabilen bir özellik sunuyor.

Galaxy C8, 1920x1080 piksel çözünürlüğe sahip ve 5,5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahip olarak piyasadaki yerini almaya başlayacak. akıllı telefon Çin'de iki RAM varyantı içerisinde satışa sunulacak, 3 GB RAM varyantı 32 GB dahili bellek ve 4 GB RAM varyantı ile 64 GB dahili bellek özellikli şekilde satışa sunulacak.

Akıllı telefon, 3.000 mAh'lik bir pille çalışıyor ve cihaz üzerinde parmak izi ve yüz tanıma özelliğine sahip. Galaxy C8, Siyah, Altın ve Gül Altın renklerinde üç farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak.

Samsung Galaxy C8, kullanıcının telefonu açmadan bildirimi kontrol etmesini sağlayan Samsung'un Always-On Display özelliğine de sahiptir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık