OFPOF

Samsung Galaxy A5 ve C5 2018 Modelleri Amazon Tarafından Sızdırıldı

-
869
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy A5 ve C5 2018 Modelleri Amazon Tarafından Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amazon, Samsung'un yaklaşmakta olan Galaxy A5 2018 modeli için gizlenmekte olan tasarımı sızdırdı.

Samsung'u diğer teknoloji şirketlerinden ayıran şey, yalnızca sunduğu yüksek kaliteli ürünler değil aynı zamanda Samsung'un yeni cihazlar geliştirmesini asla durdurmadığı gerçeğidir. Güney Kore merkezli teknoloji devi, rekabetin bir adım önde olmasını seviyor ve bu da, yeni cihazlar yaratarak daima kendisini meşgul etmesinin nedeni oluyor. 

Başlangıcından itibaren, akıllı telefon bir altın sarf malzemesinin örtülü olmasına rağmen hala oldukça şık göründüğünü görebiliriz. Ne yazık ki, Amazon bize cihazın önlemlerini ve ağırlığını vermedi ancak muhtemelen selefi gibi 5.2 inçlik bir panelle birlikte gönderilecek. Bununla birlikte, adından da anlaşılacağı gibi, akıllı telefon 2018 yılında piyasaya sürülecek ve bu yüzden bu konuda birçok bilgiye sahip değiliz.

Galaxy C5 2018 hakkında da resmi bir bilgi bulunmuyor ancak selefesine bir göz atabilir ve neler bekleyebileceğimize dair bir fikir edinebiliriz. Galaxy C5 2017, Corning Gorilla Glass 4'de kaplanmış tam HD 5.2 inçlik Super AMOLED panel ile birlikte geliyor. Samsung'un bu geleneğe sadık kalınmasını ve 2018 sürümünde aynı paneli kullanmasını umalım, çünkü boyutu itibariyle Süper AMOLED Teknolojisi içerecek gibi görünüyor.

Donanım konusuna gelince, Galaxy C5 2017, Exynos 7880 yongasetiyle bizi etkilemektedir. Bu işlemci doğrudan Samsung tarafından üretiliyor ve 1.9GHz'de saat sekiz çekirdeğe sahip. Samsung, bu işlemciyi bir Mali-T7830MP3 grafik işlemci ünitesi ve 3GB RAM ile paketlediğinden dolayı işler daha da iyi oluyor. Hepimizin görebileceği gibi, Galaxy C5 2017'nin donanım gücü gözden kaçılacak bir şey değildir ve 2018 sürümünün aynı derecede etkileyici olacağından emin olabiliriz.

Kaynak: news4c.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık