OFPOF

Samsung Galaxy A5 (2018), HTML5 Test İnternet Sitesinde Görüldü

-
255
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Galaxy A5 (2018), HTML5 Test İnternet Sitesinde Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung'un önümüzdeki yıl çıkaracağı telefona ilişkin ayrıntılar internet sitesinde ortaya çıktı.

Samsung'un yakında Galaxy A5 (2018) ve Galaxy A7 (2018) modellerini piyasaya çıkarması bekleniyor ve modellerdeki yeni özelliklerden bir tanesi Galaxy S8'ye uyarlanmış sonsuz ekran. Galaxy A5 (2018)'te yer alması beklenen sonsuz ekran söylentisini teyit eden bilgi SM-A530F model numarasını taşıyan bir akıllı telefonun HTML Test web sitesinde görülmesi ile ortaya çıktı.

HTML5 Test listesi, Galaxy A (2018) serisinin Android Oreo ile kutudan çıkmayacağını, onun yerine Nougat ile geleceğini söyleyen önceki raporlarla uyumlu bir şekilde Android 7.1.1 Nougat sürümünü çalıştırırken 2018 A5'in test edildiğini gösteriyor. Galaxy A serisi genellikle 16:9 en-boy oranı ile gelir ancak listede cihazın ekranının 846 x 412 piksel çözünürlüğe sahip olduğu görülüyor. Çözünürlük rakamları kesinlikle normalden farklı, ancak çözünürlüğe bakılacak olursa telefonun 18.5:9 en-boy oranı ile geleceği ve A5 (2018) modelinde yer alacağı söylenen sonsuz ekran özelliğinin dolaylı bir şekilde doğrulandığı söylenebilir.

Bunun anlamı da, önde fiziksel bir düğmenin olmayacağı ve parmak izi algılayıcısının arkaya yerleştirilmesinin gerekeceği ve muhtemelen arka kameranın altında yer alacağı olabilir. Samsung, henüz Galaxy A (2018) hakkındaki detayları resmen doğrulamıyor ancak gelecek yılın başlarında modellerin piyasaya çıkması bekleniyor.

Kaynak: www.gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık