OFPOF

Samsung Cloud, Ocak 2018'den İtibaren Uygulama Verilerini Yedekleme ve Geri Yükleme'yi Desteklemeyecek

-
863
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung Cloud, Ocak 2018'den İtibaren Uygulama Verilerini Yedekleme ve Geri Yükleme'yi Desteklemeyecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung'un güvenli depolama hizmeti Samsung Cloud, 11 Ocak'tan itibaren uygulama verilerini yedekleme ve geri yükleme işlevini desteklemeyecek.

Geçen yıl Samsung'un mobil departmanında karışık olaylar meydana geldi. Donanım açısından, şirketin Galaxy S7 ve S7 Edge gibi telefonları en iyilerden olmayı başarsa da Galaxy Note 7'nin beklenmedik kötü performansı ve pil problemleri yılın en çok konuşulan akıllı telefonlarından birisi olmuştu.

Samsung Galaxy Note 7, şirketin beklediği başarıyı getirememiş olsa da, yazılım açısından Samsung telefonlarına en iyi özelliklerden bazılarını getiren bir telefon olmayı başardı. Her şey güvenli klasörle başlamış olsa da daha sonra Samsung Cloud bu özelliğin yerine geçti.

Birçok kişi, Apple'ın, iCloud aracılığıyla kullanıcılara eksiksiz yedekleme sağlama konusunda çok iyi olduğunu kabul edecektir. Bununla birlikte Samsung Cloud ile şirket, Android'in en büyük sorunlarından biri olan yedekleme / geri yükleme özelliği ile ilgili büyük bir adım attı.

Samsung Cloud, Samsung Galaxy telefon kullanıcılarına Rehber ve Takvim gibi birinci parti Samsung uygulamalarının yanı sıra birtakım diğer üçüncü parti uygulamaları da yedeklemelerine yardımcı olmak için hazırlanmıştı. Hizmet, google Drive gibi, 15 GB'lık depolama alanı sunuyor ve böylece kullanıcıların uygulamalarının verileri sürekli olarak yedeklemesi ve böylece senkronize edilmiş tüm cihazların bir arada olmasını sağlıyordu.

Ancak, önümüzdeki Ocak ayından itibaren bu özelliğe önemli bir değişiklik geliyor. Koreli şirketin belirttiğine göre 11 Ocak 2018'den itibaren Samsung Cloud, kullanıcıların tüm uygulama verilerinin yedeklerini oluşturmasına ve yeni bir cihaza taşındıklarında geri yüklemelerine olanak tanıyan Uygulama verileri Yedekleme ve Geri Yükleme işlevini artık desteklemeyecek.

Kaynak: nashvillechatterclass.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık