OFPOF

Samsung, Android'e Sahip Yeni Bir Kapaklı Telefon İçin Hazırlanıyor Olabilir

-
326
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Samsung, Android'e Sahip Yeni Bir Kapaklı Telefon İçin Hazırlanıyor Olabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Samsung Galaxy Folder 2'nin halefi olacak akıllı telefon, nostalji sevenlerin ilgisini uyandırmayı başardı.

Geçtiğimiz sene Samsung üst sınıf Android kapaklı telefonu Galaxy Folder 2'yi duyurmuştu. Cihaz SM-W2016 model numarasına ve geçmiş ile günümüzü harmanlayan çeşitli özelliklere sahip.

Bu cihaz, temelde bir akıllı telefon tarafından sunulan üst düzey özelliklerden ödün vermeden şık bir kapaklı telefon isteyenler için geliyor. Samsung Galaxy Folder 2 ilk kez 2016 sonbaharında Çin'de piyasaya sürüldü ve bu yılın ilk yarısında Kore pazarında da satışa sunulmaya başlayacak. Yukarıda bahsedilen telefon henüz Kore'de sunulacak olsa da, şirketin hepsinin orada yeni nesil Android tabanlı kapaklı telefonunu duyurmak için hazırlanması muhtemeldir.

Android işletim sistemini çalıştıran gelecek Samsung'un kapaklı telefonunun Galaxy S8 ve Galaxy S8+  modellerinde görülen bazı özelliklerle geldiği söyleniyor. Kapaklı telefonda beklenen bu özelliklerden bir tanesi Samsung Pay için destek. Telefonun özel bir model olarak piyasaya sürüldüğüne inanılıyor. Kullanılabilirliği hakkında konuşan Koreli bir taşıyıcı ile çalışan bir yetkilinin yeni kapaklı telefonun yakında piyasaya sunulacağını açıkladığı iddia edildi.

Yeni nesil Samsung kapaklı telefonun model numarasının SM-W2017 olacağı söylendi. Telefonda 4.2 inçlik OLED ekran ve kasanın altında Snapdragon 430 SoC olacağı tahmin ediliyor. Gelecek kapaklı telefonun 64 GB dahili depolama kapasitesi ile gelmesi muhtemel. Telefonda ayrıca arkada 12 MP ana kamera ve önde 5 MP kamera olacağı söylenenler arasında.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık