OFPOF

Qualcomm Snapdragon 845, Resmi Olarak Duyuruldu

-
254
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Qualcomm Snapdragon 845, Resmi Olarak Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mobil yonga seti geliştiricisi Qualcomm, son amiral gemisi modeli Snapdragon 845'i resmi olarak duyurdu.

Şu an için devam eden Snapdragon teknoloji Zirvesi'nde Qualcomm resmi olarak Snapdragon 845 mobil platformunu duyurdu. Mobil işlemcinin 2018 yılındaki amiral gemisi akıllı telefonlarda kullanılması bekleniyor. Snapdragon 845, bir önceki Snapdragon 835 modelinin halefi olarak çıktı ve daha iyi bir performans ve geliştirilmiş verimlilik sunuyor. Snapdragon 845'in diğer özellikleri arasında yapay zeka, sanal gerçeklik ve AR için destek vermesi bulunuyor.

Samsung Electronics'in başkanı ES Jung, firmanın Snapdragon 845 yonga setini üreteceğini doğruladı. Snapdragon 835 SoC yonga seti 10nm olarak üretilmişti. Yeni duyurulan Snapdragon 845 ise şirketin ikinci nesil 10nm yonga seti olacak. Snapdragon X20 LTE modem özelliğinin de desteklenen ağlarda gigabit bağlantısı üreteceği doğrulandı.

Xiaomi CEO'su Lei Jun, Teknoloji Zirvesinde bir sonraki premium akıllı telefonun Snapdragon 845 SoC tarafından güçlendirileceğini doğruladı. Xiaomi'nin 2018 amiral gemisinin yanı sıra SD 845'in Samsung, Sony, HTC ve LG'nin üreteceği amiral gemisi telefonlara güç vermesi bekleniyor. Daha önceki raporlara göre, Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+, Snapdragon 845 ile gelen ilk akıllı telefonlar olacak.

Kaynak: gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık