OFPOF

Oyun Odaklı Akıllı Telefon Razer’ın Fiyatı Belli Oldu

-
406
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oyun Odaklı Akıllı Telefon Razer’ın Fiyatı Belli Oldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dizüstü oyun bilgisayarını anımsatan Razer oyun canavarı mobil olarak pazardaki yerini almaya başlayacak.

Nokia N-Gage, N-Gage QD ve Sony'nin Xperia Play ve NVidia's Shield tabletleri gibi büyük markalardan üretilen ve pazarı oyun merkezli bir mobil cihaza sokmaya çalışan çabalar devam ediyor. Birkaç yıl sonra, oyun dizüstü bilgisayarları ve aksesuarlarıyla eşanlamlı bir marka olan Razer, oyun için tasarlanmış mobil piyasasını canlandırmak için geliyor.

Razer telefon olarak adlandırılan cihaz, metalden yapılmış ve soldaki bazı Nextbit Robin benzeri düğmeler ve Razer'in oyun dizüstü bilgisayarları gibi hissettiği bildiriliyor. Her iki tarafta da ön ateşleyen iki hoparlör ve ekranın üstünde ve altında sıkışmış bazı kalın çerçeveler var.

Arkada, Sony Xperia XZ'ye benzeyen bir LED flaş eşliğinde bir çift kamera ayarı var. Aşağıda tüm markanın oyun aksesuarlarını ve dizüstü bilgisayarlarını oluşturan Razer logosu yer alıyor. Gerçekten eksik olan şey, hemen hemen tüm markanın ürünlerinden oluşan bir RGB aydınlatma sistemidir.

Donanım özelliklerine giren Delta, Razer Telefon, değişken yenileme oranı ile Apple'ın en yeni iPad Pro'sı gibi 5.7-inç 1440p LCD ekrana (Sharp tarafından üretilmiştir) sahiptir. Yenileme hızı, 60 Hz, 90 Hz ve hatta 120 Hz'de çalışacak şekilde ayarlanabilir. akıllı telefon, Kuzey amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Almanya, Fransa, Danimarka ve İsveç'te Razer.com web sitesinde bulunacak. Akıllı telefon fiyatı 699 dolardır.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık