OFPOF

Oukitel K10, 249.99 Dolara Ön Satışa Çıktı

-
2.4b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oukitel K10, 249.99 Dolara Ön Satışa Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

11.000 mAh kapasiteli bataryası ile uzun süre şarj olmadan dayanabilen Oukitel K10, orijinal fiyatından 50 dolar daha ucuza ön siparişle alınabiliyor.

Akıllı telefonlar, günlük hayatta vazgeçilmez bir unsur haline geldi. Özellikle sık akıllı telefon kullanan kullanıcılar için akıllı telefon alırken göz önüne alınması gereken birçok faktör var ve hepsi yeni Oukitel K10 ile bir araya gelmiş gibi gözüküyor. Uzun pil ömrü için ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmıyor aynı zamanda performans açısından güçlü bir cihaz olması ile dikkat çekiyor. Şirket, 29 Ocak'a kadar sadece 249.99 dolarlık fiyat ile Gearbest üzerinden ilk küresel pazarlamaya başlıyor. Bu fiyat cihazın resmi fiyatının 50 dolar altında olmasıyla oldukça cezbedici gözüküyor.

Dünyadaki ilk 11000 mAh bataryaya sahip akıllı telefon "Dayanıklılık Kralı, Asla Durma" sloganını sonuna kadar hak ediyor. Bu kadar büyük bir bataryayı şarj etmek için ise sadece 2 saat 15 dakika gerekiyor. Normal kullanımda 1 hafta dayanabilen cihaz yoğun kullanımda 2-3 gün dayanabiliyor. Ayrıca K10, diğer elektronik cihazları şarj etmek için de kullanılabiliyor.

Cihaz sadece bataryası ile değil performans özellikleri ile de dikkat çekiyor. Sekiz çekirdekli MT6763 Cortex A53 işlemcisi ile birlikte 6 GB RAM bulunduran cihaz Android 7.1.1 işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Cihazın arkasında 21 ve 8 MP kameralar bulunurken önde ise 13 ve 8 MP iki kamera yer alıyor.

Kaynak: gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık