OFPOF

Oppo R11, Kasasının Altında Snapdragon 660 Soc ile Birlikte Geliyor

-
257
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oppo R11, Kasasının Altında Snapdragon 660 Soc ile Birlikte Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Oppo R11 ile ilgili yeni detaylar açığa çıktı ve akıllı telefon Snapdragon 660 SoC yonga seti ile birlikte gelecek.

Geçtiğimiz birkaç hafta içinde Oppo R11 ile ilgili çok sayıda söylenti duyuldu. Son olarak, Oppo resmi bir video reklamı ve Oppo R11'in tasarımını açıkça ortaya koyan bir Dizi posterle birlikte yayınladı. Arka planda akıllı telefonun çift kameralı olacağı görüldü. Cihazın ön tarafında profesyonel portre modlu bir selfie kamera olacak. Bununla birlikte, Çinli akıllı telefon üreticisi dahili teknik özellikleri şimdiye kadar açıklanmamıştı. Şirket, Çin'in mikroblog sitesi Weibo'ya yeni bir yazı yazdı ve Oppo R11'in Snapdragon 660 yonga seti ile geleceğini doğruladı. 

Dolayısıyla, mesajlara göre, Oppo R11 ile Snapdragon 600 serisi HVX kullanıyor ve yüksek performanslı, düşük güç tüketimine sahip görüntü işleme desteği ile birlikte geliyor. Bu, aslında ikili kamera kurulumu ve telefon özellikli gelişmiş selfie kamera göz önüne alındığında mantıklı bir hareket.

Snapdragon 660'ın SD 653'e kıyasla daha iyi bir performans sergilediği söyleniyor. Qualcomm, bu yeni yonga setinin %20 daha iyi performans, GPU'nun ise %30 daha iyi grafik özellikleri sağladığını iddia ediyor.

Teknik özellikler olarak ise cihaz, dört çekirdek 2.2 GHz'de ve geri kalan dört çekirdeği 1.8 GHz'de çalışan sekiz farklı Kryo 260 çekirdeğine sahip bir 14nm yonga seti olarak geliyor. Yani, Oppo R11'in SD 660 SoC'yi özellikli ilk akıllı telefon olacağı söyleniyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık