OFPOF

OnePlus 5T Telefonları GFXBench'te İlk Kez Görüldü

-
261
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 5T Telefonları GFXBench'te İlk Kez Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

OnePlus şirketinin amiral gemisi olarak görülen ve piyasaya çıkması beklenen OnePlus 5T akıllı telefonlarının özellikleri GFXBench'te ilk kez görüldü.

2013 yılında Çin'de kurulmuş Hong Kong merkezli bir akıllı telefon üreticisi OnePlus planladığı etkinin çok üzerine çıkmayı başardı. Şirket henüz birkaç yıl önce kurulmuş olmasına rağmen telefon kullanıcıları tarafından çok fazla rağbet görmesi akıllı telefon piyasasındaki dengeleri de alt üst etti. OnePlus şirketinin yeni amiral gemisi ise ilk kez ortaya çıktı. OnePlus şirketinin yakın zamanda piyasaya çıkarması beklenen OnePlus 5T akıllı telefonlarının özellikleri GFXBench platformunda ortaya çıktı.

Piyasaya çıkmamış telefonlar hakkında gizli ve doğru bilgiler sunan Evan Blass, OnePlus 5T akıllı telefonlarının GFXBench'te sahip olduğu özellikleri Twitter üzerinden paylaştı. Buna göre OnePlus 5T  2,4 GHz hızında çalışan Qualcomm Snapdragon 835 8 çekirdekli işlemci ile güçlendirilmiş. Ayrıca 20 MP ön kamera ile birlikte sunulması bekleniyor.

Bu özellikleri dışında telefon Android 7.1.1 ile gelecek, 6 GB ve 8 GB'lık iki ayrı RAM seçeneği bulunacak. Cihazın ön kamerası 20 MP, arka kameranın ise 16 MP olması bekleniyor. OnePlus 5'de görüldüğü gibi, 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleriyle birlikte sunulması bekleniyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık