OFPOF

Oneplus 5, Oppomart Üzerinden Ön Siparişe Açıldı

-
333
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oneplus 5, Oppomart Üzerinden Ön Siparişe Açıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

OppoMart üzerinden ön siparişe açılan telefonun listelenen özellikleri bilinene göre çok farklı olduğu gözlemlendi.

OnePlus 5 akıllı telefonu şirketin kendi satış sitesi olan OppoMart'ta da ön sipariş için hazır durumda. OppoMart, Çinli bir akıllı telefon satıcı şirket OnePlus'a ait ve cihaz şu anda sitede 549 dolarlık fiyatıyla ön sipariş için mevcut. OppoMart telefonun iki görüntüsünü de paylaştı. Bu listeyle birlikte, web sitesi aynı derecede farklı olsa da OnePlus 5'in teknik özelliklerini paylaştı.

OppoMart'ta açıklanan özelliklere göre cihazın 5.5 inç QHD (2560 x 1440) ekrana sahip olacağı bildirildi. Ancak bu doğru değil, OnePlus zaten dolaylı olarak cihazın 5.5 inçlik bir full HD (1920 x 1080 ) çözünürlüklü ekran ile geleceğini belirtmişti. Burada listelenen özelliklerin geri kalanı, en azından biraz doğru gibi görünüyor, ancak burada da bazı hatalar bulunuyor. Kaynak OnePlus 5'in Snapdragon 835 64-bit SoC ile geleceğini bildiriyor ancak OppoMart tarafından açıklanan bilgiye göre dört çekirdekli bir işlemci değil sekiz çekirdeğe sahip olacak.

OppoMart, OnePlus 5'in 64 GB ve 128 GB UFS 2.1 depolama alanlarıyla birlikte 6 GB LPDDR4 RAM taşıyacağını söylüyor; bu doğru olabilir, ancak 8 GB RAM modeli de mevcut gibi görünüyor. İki adet 12 megapiksellik arka kameralar ve 8 megapiksellik bir selfie kamerası da telefonda yer alacak. OppoMart, önümüzdeki ay başında OnePlus 5'i piyasaya sürmeye başlayacağını açıkladı.

 

kaynak: androidheadlines.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık