OFPOF

OnePlus 5'in Üreticileri Kameraya Odaklandı

-
311
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 5'in Üreticileri Kameraya Odaklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ürün Sorumlusu Oliver Zhang maliyetlerden dolayı çift kameradan vazgeçtiklerini ancak yeniden odaklanmaya başladıklarını açıkladı.

OnePlus popüler olabilir özellikle de orta bütçeliler için orta segment akıllı cihazlar arasında iyi durumda ancak Apple ve Samsung gibi diğer global akıllı telefon markalarına kıyasla pazar payı söz konusu olduğunda pek de büyük değil diyebiliriz. Çinli akıllı telefon üreticisinin tasarruf zarafeti, sadece düzenli yazılım güncellemeleri ile birlikte kalite yapısının bir karışımıdır. Şirketin CEO'su ve kurucu ortağı, OnePlus 5’i yapmak için ne gerektiği konusunda Verge ile düşüncelerini paylaştı.

Şirketin kurucu ortağı Carl Pei, "İyi ürünler üreten çok sayıda şirket var, ancak pazardaki varlık amacımız tam olarak bu değil. İyi bir şeyden harika bir şeye gitmek için fazladan çaba sarfetmeye yetecek kadar insan yok, genellikle acı verici tartışmalar ve tekrar tekrar yapmamız gereken şeyler var. Mümkün olduğunca mükemmel bir şey yaratma konusundaki mantıklılığınıza bahis koymak istemiyorsanız, o zaman kötü bir ürünü mükemmel bir ürün haline getirin." dedi.

OnePlus 3T telefonunun pazardaki diğer amiral gemisi telefon standartlarına uygun olduğunu ve OnePlus 3T'nin kamerasının iyi olduğunu ancak harika olmadığını belirtti. OnePlus 5 ile bir sonraki aşamaya geçmeye odaklandıklarını belirten Ürün Sorumlusu Oliver Zhang, "Bir yıl önce çift kamera hakkında konuşmaya başladık. Ancak müşterilere çift kamera sunmak bizim için çok pahalıydı. Ama minnetle, Apple bunu bizim için yaptı." dedi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık