OFPOF

OnePlus 5'in Sonraki Açık Satışı 27 Haziran'da Dünya Çapında Olacak

-
314
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 5'in Sonraki Açık Satışı 27 Haziran'da Dünya Çapında Olacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

OnePlus'ın amiral gemisi telefonu yakında tüm dünyada satışa sunulacak.

OnePlus 5 nihayet piyasaya girdi ancak belirli bölgelerdeki pop-up etkinliklerin yanı sıra erken erişim programı aracılığıyla yalnızca birkaç kişiye sunuldu. Cihaz için çok fazla heyecan olsa da, yeni OnePlus amiral gemisinin ilk gününde stokları eriteceği düşünülüyor.

Bununla birlikte, halen akıllı telefonu elinde tutmak isteyenler için şirket, 27 Haziran'da açık satışlar yoluyla OnePlus 5'in piyasaya çıkacağını açıkladı. Dolayısıyla, satışlar yaşandıkça herkes cihazı kolayca alabilecek.

6 GB RAM varyantı ve 8 GB RAM varyantı bulunan cihaz Amazon Hindistan üzerinden satışa sunulacak, ancak belirli şehirlerde şirketin resmi çevrimiçi mağazası ve OnePlus Deneyim Mağazaları aracılığıyla da satışa sunulacak.

OnePlus 5'i almak isteyen Hintli kullanıcılar için şirketin iyi haberleri bulunuyor. Akıllı telefonu satın alarak, kullanıcılar Hindistan'da Servify tarafından 12 aylık ücretsiz kaza hasar sigortası alacaklar.

OnePlus 5, 401 ppi yoğunluğunda ve 16:9 oranı ile 5.5 inç 1080P Full HD Optik AMOLED ekrana (1920 x 1080 piksel) sahip. OnePlus 5 de ekran koruması için 2.5D Corning Gorilla Glass 5 yer alıyor. akıllı telefon, Adreno 540 GPU ile eşleştirilmiş olan bir Qualcomm Snapdragon 835 SoC tarafından destekleniyor. Akıllı telefon, 6 GB ve 8 GB RAM ile destekleniyor ve 64 GB / 128 GB dahili depolama alanından oluşan iki saklama versiyonu ile geliyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık