OFPOF

OnePlus 5 İçin Yeni Bir Görüntü Sızdığı İddia Edildi

-
326
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 5 İçin Yeni Bir Görüntü Sızdığı İddia Edildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tahminleri ve sızıntıları ile tanınan Android Pure yeni bir görüntü sızdırdı ve bu cihazın OnePlus 5 olduğunu iddia etti.

Haberler Android Pure'den geliyor. Blog yazısı, China Radio Regulation Authority'nin web sitesinde yer alan yeni bir akıllı telefonun gaotangwang.com tarafından elde edilen bir ekran görüntüsünü sunuyor. El cihazı A5000 olarak listelenen model numarası ile OnePlus 5 olarak onaylandı.

OnePlus 3'ün adı A3000, daha sonra yükseltilen donanımla gelen OnePlus 3T ise A3010 olarak etiketlendi.

Adı teyit edilmiş olsa da, çoğunlukla bir cihazın kablosuz bantlarıyla ilgili olduğu için listeleme yoluyla ortaya çıkarılan çok şey yok. Bu lisansın geçerliliği 31 Aralık 2018'e kadar geçerliliği varmış gibi görünüyor.

Gerçekten de bu yaklaşan amiral gemiyle ilgili ayrıntıların geri kalan kısmı sızıntılara ve söylentilere dayanılarak devam edecek.

PC Pop adlı Çin menfezi yaklaşan OnePlus akıllı telefonda 5.5 inçlik 2K çözünürlüklü ekran, Snapdragon 835 işlemci, 3.000 mAh pil ve 23 MP arka yüz kameraya sahip olacağını söyledi. Ayrıca yenilenmiş bir tasarımla gelecek. Yeni tasarım, potansiyel olarak parmak izi tarayıcının diğer birçok Android akıllı telefonu gibi arkaya taşınabileceği anlamına gelebilecek çünkü ön çerçevelerin daha az ve ince olması bekleniyor.

OnePlus'ın ön kapasitif Android gezinme düğmelerini ve ekran düğmelerini etkinleştirme olanağı değiştirme ihtimali var. OnePlus 3 ve 3T'de 6 GB RAM gördüğümüzü düşünürsek, yaklaşmakta olan modelde benzer olacaktır veya 8 GB RAM’e sahip olacak gibi göreceğiz diyebiliriz.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık