OFPOF

OnePlus 5 Bu Yaz Çıkacak

-
263
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 5 Bu Yaz Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

İyi bir yıl geçiren OnePlus, 3 ve 3T modellerinden direkt olarak 5'e geçecek, çünkü 4 rakamı Çin'de şansız rakam olarak tanınır.

OnePlus, OnePlus 3 ve 3T sayesinde çok iyi bir yıl geçirdi. Akıllı telefonlar, tüm zamanların en çok para harcanan telefonları olmuştur ve hala sıcak kek gibi satılmaktadır. Çünkü akıllı telefonlar artık günümüzde, günlük yaşantımızda ve ofisimizde tamamıyla bir ihtiyaç haline gelmiştir. OnePlus da hem fiyatı hem de özellikleri ile her zaman beğenilen akıllı cihazlardan olmuştur ve bu yıl onlar için oldukça iyi geçti diyebiliriz. Ancak bu yıl, şirketin yeni bir OnePlus akıllı cihaz daha getirmesini bekliyoruz ve söylentiler her geçen gün biraz daha yükselirken resmi bir teyite nihayet ulaşıldı.

Verge'ye göre OnePlus, yalnızca bu yaz OnePlus 3 / 3T'nin halefinin onaylanacağını doğruladı. Çin'de 4 sayısı şanssız sayı olarak sayıldığından, OnePlus 4 olarak adlandırılabileceği ihtimali çok düşük, bu nedenle OnePlus 5 ismi onlar için daha güvenli bir seçenek oluyor.

Ahizenin sızdıran özelliklerine göre, 5.5 inçlik 2k (2560 x 1440 piksel) ekran, en yeni Snapdragon 835 işlemci, 3.000 mAh pil ve 23 MP arka yüz kamerası mevcuttu. Başka bir söylenti, OnePlus'ın iki 12 MP sensörlü bir çift kamera kurulumuyla geleceğini ve biri RGB bilgisini ve diğerinin de siyah-beyaz ayrıntıları yakalayacağını öne sürülüyor.

Yakında çıkacak amiral gemi 8 GB ve 256 GB'lik tekliflerle RAM ve depolama seçeneklerine sahip olacak.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık