OFPOF

OnePlus, 3T Stoklarını Eritip Üretimi Durduruyor

-
252
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus, 3T Stoklarını Eritip Üretimi Durduruyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Hem fiyatında indirim yapılan hem de yeni üretimin yapılmayacağı duyurulan 3T için güncellemeler devam edecek.

OnePlus India yaklaşmakta olan amiral gemisi OnePlus 5 piyasaya çıkmaya hazır. Ancak, cihaz piyasaya sunulmadan hemen önce şirket, yeni OnePlus 3T’yi piyasadan çekme kararı aldı ve var olan stokları tüketme yollarını aramaya başladı. Ayrıca hatalı ve hileli üretilmiş olduğu da belirlenen akıllı cihazların da geri ödemesi için son çağrılar yapılmaya başlandı.

Teklif sadece 4 Haziran 2017 tarihine kadar geçerli olacak ve şirket, 31 Ağustos 2017'de tüm ödemeleri hesaplara yatırmayı planlıyor. Şu anda eski akıllı cihazın web sitesinde online satış için sadece 64 GB varyant mevcuttur. Bu da şirketin 3T modelini sonlandıracağı haberinden kısa bir süre sonra yer aldı ve stok eritmesi için son fiyat teklifleri sunuldu.

Şirket daha sonra OnePlus 3T'nin sadece stokta olmamasını ve Deccan Chronicle tarafından bildirildiği üzere bu yılın sonuna kadar satışa sunulacağını doğruladı. OnePlus 3T, birkaç yükseltme ile güncellenmiş donanıma sahip OnePlus 3 ile neredeyse aynı özelliklere sahiptir. 3T, üst kısımda 16 MP'lik öne bakan bir kamera ve ekranın altındaki Home butonu olarak iki katına çıkan bir parmak izi okuyucu ile birlikte ön yüzde 5,5 inçlik Full HD (1920 × 1080) ekrana sahip.

Arka tarafta, aynı 16 MP kamera, OnePlus 3'de olduğu gibi bir LED flaş ile birlikte gelmişti. Cihaz, bir Adreno 530 GPU ve 6 GB RAM bulunan bir Qualcomm Snapdragon 821 yonga setiyle güçlendirilmişti. akıllı telefon, her zamanki 3,000 mAh birim yerine 3400 mAh pile sahipti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık