OFPOF

OnePlus 3 ve 3T Yıl Sonuna Kadar Android O Güncellemesi Alacak

-
304
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 3 ve 3T Yıl Sonuna Kadar Android O Güncellemesi Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz gün OnePlus şirketinden kullanıcılara müjdeli haber geldi ve Android O güncellemesi açıklandı.

OnePlus 3 ve OnePlus 3T hayranları ve kullanıcılarına üretici firmadan müdeli bir haber geldi. Şirket kullanıcıların yılın sonuna kadar henüz piyasaya sürülmemiş Android O güncellemesini alacaklarını onayladıklarını açıkladı. Onay, OnePlus CEO'su Pete Lau'nun geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü cihazlar için bir Android O güncellemesi yapmasını sağladıktan haftalar sonra geldi.

En son amiral gemisinin lansmanını takiben, şirket yöneticileri Reddit hakkında bir AMA (Ask Me Anything) oturumuna ev sahipliği yaparken onay alındı. Robin, telefonda Android O yazılımının ne zaman olmasını istediğini soran hayranlardan birine seslenerek hem OnePlus 3 hem de güncellenmiş OnePlus 3T'nin 2017'den önce güncellemeyi alacağını söyledi.

Bu sene sonra piyasaya çıkacak olan Android O, google'ın Nexus ve Pixel kullanıcıları için geliştirici önizlemesinde zaten yer alıyor. Google, güncellemeyle birlikte uygulama yüklenmesini ve açılış sürelerini önemli ölçüde azalttığını iddia ediyor.

Bildirimlerin görünme şeklini değiştiren 'bildirim kanalları' adı verilen yeni bir özellik de dahil olmak üzere diğer değişiklikler dışında güncelleme, kullanıcıların bildirimleri buna göre düzenlemelerine de izin verir. Diğer iyileştirmeler arasında pil ömrü ve AI öğrenme yetenekleri bulunuyor. Android O'daki görsel değişiklikler, yeni uyarlanabilir uygulama simgeleri ve yazı tipleri için geliştirilmiş bir destek de içerir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık