OFPOF

OnePlus 3 ve 3T, OxygenOS 4.5.0 Ota Güncellemesi Alacak

-
221
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 3 ve 3T, OxygenOS 4.5.0 Ota Güncellemesi Alacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Amiral gemisi katili telefonlarıyla meşhur olan OnePlus aynı zamanda hızlı güncellemeleri ile de kullanıcıların ilgisini çekiyor.

OnePlus, akıllı telefonlarına hızlı bir şekilde güncelleme yapan bir akıllı telefon üreticisi olarak biliniyor. OnePlus 3 ve 3T pek çok yeni güncelleme içeriyor ve bunlardan en yenisi OxygenOS 4.5.0 olacak.

Bu ayın başlarında OnePlus 3 ve OnePlus 3T, geçen yılın amiral gemisi akıllı telefonlarında Open Beta 23/14 değeri, gelişmiş telefon çeviricisi, artırılmış bir görüntüleme arayüzü ve daha pek çok özellik gibi özellikler getirmişti. Şimdi, OxygenOS 4.5.0 beta sürümünde yer alan bu özellikleri getirecek istikrarlı bir güncelleme geliyor.

OxygenOS 4.5.0 güncellemesi OnePlus 3 ve 3T'ye kullanıma sunulmaya başlandı ve yaklaşık 197 MB boyutunda. Bu bir OTA güncellemesi, dolayısıyla da muhtemelen güncellemeyle ilgili bir bildirim alacaksınız. Ancak bildirim almazsanız Ayarlar → Telefon hakkında → Güncellemeleri Kontrol Et bölümünden de güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Özellikle, OnePlus forumunda yayınlanan değişiklik günlüğüne Eylül güvenlik düzeltme ekinin dahil olmadığı görülüyor. Ancak yine de daha sonra bu güvenlik güncellemesinin geleceğine inanılıyor. Ayrıca, bu güncellemenin BlueBorne'un güvenlik açığı için bir düzeltme olup olmadığı konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık