OFPOF

OnePlus 3 ve 3T Akıllı Telefonlar İçin Yeni Güncelleme Çıktı

-
239
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
OnePlus 3 ve 3T Akıllı Telefonlar İçin Yeni Güncelleme Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

OnePlus 3 ve 3T cihazlar, Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile OxygenOS 4.1.0 güncellemesi aldı.

Bir süre önce OnePlus, OnePlus 3 ve 3T amiral gemileri için en yeni OxygenOS açık beta sürümünü piyasaya sürdü ve şimdi şirket nihayetinde tüm sorunları beta sürümü içinde çözmüş gibi görünüyor. Bu nedenle OnePlus, OnePlus 3 ve OnePlus 3T akıllı telefon modelleri için en yeni OxygenOS güncellemesini başlattı.

Bu, OnePlus 3 ve 3T kullanıcıları için harika bir haber olabilir. Her durumda, en son OTA güncellemesinin sürüm numarası 4.1.0 ve ayrıca, Android 7.1.1 Nougat ise bu güncelleme ile her iki telefon için de resmi olarak desteklenecek. Ayrıca, güncelleme Mart 2017 google Android güvenlik yamalarını ve bazı genel hata düzeltmelerini de beraberinde getiriyor.

Nougat güncellemesinin yanısıra, son güncelleme akıllı telefonlarda bazı yeni özellikler ve yenilikler getiriyor. OnePlus blogunda verilen değişiklik günlüğüne göre, en yeni Oxygen 4.1.0'ın, genişletilmiş ekran görüntüsü özelliklerini OnePlus 3 ve 3T'ye eklediği belirtiliyor.

Güncelleme ayrıca kamera bölümünde de iyileştirme sağlıyor. Kullanıcılar artık hareketli nesnelerin fotoğrafını çektiklerinde bulanıklığı azaltabilecekler. Ayrıca, videolar kaydedilirken daha iyi video kararlılığı yaşayacaklar ve bu akıllı telefonlar, son güncelleme ile Wi-Fi ve Bluetooth bağlantısında da iyileştirme elde edecek. Bu sayede kullanıcı deneyimi şimdi daha iyi olacak.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık