OFPOF

Ola ve Zomato Ortaklığını İlan Etti

-
262
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Ola ve Zomato Ortaklığını İlan Etti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ola ve Zomato ortak restoranlar ve ayrılmış taksi rezervasyonu bölgeleri kuracaklar.

Ola ve Zomato, müşterilerine entegre deneyimler sunmak için hizmetlerinin güçlü noktalarını kullanıyor. Mikro bir uygulama, Ola Play kullanıcılarının Zomato'nun çevrimiçi sipariş verme tesisini kullanarak yiyecek sipariş etmelerini sağlayacak. Zomato'da restoranlar arayan kullanıcılar Ola Cab'i doğrudan Zomato uygulamasından indirebilir.

Zomato ortak restoranları, ayrılmış taksi rezervasyonu bölgeleri kuracaklar. Ola API'leri Zomato uygulamasına entegre edilecek ve kullanıcılar Ola Pay'ı kullanarak Zomato web sitesinde ve uygulamada ödeme yapabilecek.

Ola'daki İttifaklar Direktörü Saurabh Mishra, "Ola'da, müşteri deneyimini platformumuzda zenginleştiren ürün ve hizmetler geliştirmeye odaklanıyoruz. Zomato ile olan bu ortaklık, her ikisinin de müşterilerine artan kolaylık, kesintisiz mobilite ve yemek ya da sipariş deneyimi getiriyor" dedi.

Platformları Ola Play'in keyfini sürerken Zomato uygulamasında kaydırma kolaylığını getiren ve Ola biniş rezervasyonu yapmak ve çeşitli Zomato mülklerinde Ola Money aracılığıyla ödeme yapmak için bu ortaklık her iki kullanıcı için de “win - win” diyebiliriz.

Zomato'daki Çevrimiçi Sipariş İşlemleri İşletme Mukund Kulashekaran, "Müşterilerimiz için kesintisiz bir hareketlilik deneyimi sağlamak ve Ola Play'deki sürüşlerinde Zomato'ya erişmelerinde onlara yardımcı olmaktan Ola ile ortak olmaktan çok memnunuz." dedi. 

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık