OFPOF

Oculus Rift, Kalıcı Bir Fiyat Düşüşü ve Yazılım Yükseltmeleri Alıyor

-
265
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oculus Rift, Kalıcı Bir Fiyat Düşüşü ve Yazılım Yükseltmeleri Alıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Facebook'un Oculus Connect etkinliğinde duyurulan Oculus Rift'e gelen fiyat indirimi cihazın 399 dolarda sabitlenmesini sağladı.

Facebook'un Oculus Connect etkinliğinde, sosyal ağ mevcut Oculus Rift sanal gerçekliği (VR) kulaklık seti için rekabetçi fiyatlandırma ilan etti. Facebook'a ait Oculus, Oculus Rift VR kulaklık setinin fiyat etiketini 100 $'lık bir fiyatla kalıcı olarak indirdi ve kalıcı fiyatı önceki 499 $'ın yerine 399 $ fiyat etiketinde sabitlendi.

Şaşırtıcı bir şekilde, yeni 399 $ fiyat etiketi de Oculus Touch hareket kontrol cihazlarını içerdiğinden, HTC Vive'nin halen 799 $'lık bir fiyatla satılmakta olduğunu düşündüğümüzde Oculus Rift’in çıkış yapabileceği konuşuluyor.

Başlangıçta, Oculus, ayrı olarak 199 $ fiyatlı Touch hareket kontrolörleri ile Rift'ini 599 USD olarak ilan etmişti. Yeni fiyatlandırma ile Facebook, kitlelere sanal gerçeklik sunabilmekte ve böylece daha önce erişilebilir hale gelmesini sağlayacak.

Oculus Rift bugün itibariyle tam bir sanal gerçeklik deneyiminin yerine geçer. Cihaz hala bir PC'ye bağlanmalıdır, ancak aldığınız pakette yeni fiyat sayesinde daha fazla satış görmeniz gerekir.

Oculus ayrıca Rift'in yakında yeni özelleştirilebilir bir VR ev odası ve Rift Core 2.o adlı masaüstü pencere arabirimi alacağını açıkladı. eski sistem Dash olarak adlandırıldı ve Facebook'un React VR gelişimine dayanıyordu. Yeni sistem daha özelleştirilebilir ve Oculus'un avatarlarını alacak ve Oculus'un Rift'i yakın bir zamanda raflardan atmayacağına ima edecektir.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık