OFPOF

Nokia Yönlendirici Pazarına Girdi

-
290
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia Yönlendirici Pazarına Girdi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyanın en hızlı ağ çipini piyasaya sunmaya hazırlanan Nokia iş alanlarına bir yenisini ekledi.

Nokia, Çarşamba günü dünyanın en hızlı ağ yongalarını piyasaya sundu ve Juniper ve Cisco'nun çekirdek yönlendirici pazarına girdi ve mevcut ağ işine bir yenisini daha ekledi. Finlandiyalı şirket, yeni trafik yönlendiricileri, sanal gerçeklik programlama, bulut tabanlı internet hizmetleri ve yeni nesil mobil iletişimin daha büyük taleplerini karşılayabildiğini söyledi.

Nokia'nın 15.6 milyar avroluk (17.5 milyar dolar) 2016 yılı Alcatel ve IP ağ ekipmanı işini satın alarak büyüdüğü Nokia'nın yeni ürünleri, Facebook, google, Apple ve Amazon gibi şirketlerden iş kazanmasına yardımcı olacaktır kuşkusuz.

Bu 'web ölçekli' müşteriler için hız her şey niteliğinde yer alıyor ve Nokia'nın geleneksel telekomünikasyon müşterilerinin aksine, hala şebeke aleti üzerindeki harcamalarını artırıyor. Yönlendiriciler daha eski ürünlerle uyumludur ve aynı zamanda, hız isteyen, ancak mevcut hizmetleri çalıştırmak için gereken eski aygıtlarla uğraşmak zorunda olan Nokia'nın mevcut müşterilerine de hizmet verecektir. ACG Research baş analisti Ray Mota Reuters'e verdiği demeçte, "Nokia, pazarda en yüksek performansa sahip sistem kapasitesine ve bu web ölçekleyicilerinin birçoğuna sahip olacak, biliyoruz ki onlar sadece hız istiyorlar." dedi.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık