OFPOF

Nokia 9, Nokia 2 ve Nokia 7, MWC 2018'de Tanıtılacak

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 9, Nokia 2 ve Nokia 7, MWC 2018'de Tanıtılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HMD Global'in sahibi olduğu Nokia şirketi önümüzdeki yıl Mobil Dünya Kongresi sırasında tanıtılabilir.

HMD Global; Nokia 8, Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3 gibi şimdiye kadar dört farklı Android akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Son çıkan söylentilere göre şirket, üç tane daha akıllı telefon duyurmayı planlıyor.

Duyurulacağı açıklanan üç akıllı telefon Nokia 2, Nokia 7 ve Nokia 9 olacak. Önceki raporlar, Nokia 2'nin bu yılın Kasım ayında piyasaya sürüleceğine işaret ederken şimdi çelişkili raporlar internette dolaşmaya başladı. Gadget Pilipinas'ın Nokiamob'tan aldığı bir rapora göre, Nokia 2 ve Nokia 9, 2018 yılının başında, Mobile World Congress teknoloji etkinliği sırasında duyurulacak.

Nokia 2'nin giriş seviyesi bir akıllı telefon olduğu söylenirken Nokia 9, muhtemelen üst düzey ve premium özelliklere sahip gerçek bir amiral gemisi modeli olacak. Her iki akıllı telefonun özellikleri geçmişte çok sayıda raporla birkaç kez sızdırılmıştı. Bu telefonların yanı sıra, HMD Global'in muhtemelen Nokia 7 olarak adlandırılan orta sınıf bir telefon üzerinde çalıştığı söyleniyor.

HMD Global için lojistiği yürüttüğünü söyleyen bir kişi ise yeni Nokia telefonlarının bu yıl piyasaya çıkmayacağını iddia ediyor. Nokia 9, Nokia 7 ve Nokia 2'nin 2018 yılının başında ikinci bir Android serisi akıllı telefon topluluğu olarak piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık