OFPOF

Nokia 8'in Piyasaya Sürülmesi Bluetooth Sertifikası ile Doğrulandı

-
329
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 8'in Piyasaya Sürülmesi Bluetooth Sertifikası ile Doğrulandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

HMD Global tarafından 16 Ağustos'ta lansmanının yapılması beklenen Nokia 8'in,Bluetooth sertifikası ile çıkış tarihi doğrulandı.

16 Ağustos'ta, HMD Global, ekonomik Android amiral gemisi akıllı telefonu olan Nokia 8'i piyasaya sürecek. Bu akıllı telefon son zamanlarda temel özelliklerini ortaya çıkaran GFXBench ve Geekbench veritabanlarında da görülmüştü.

Bununla birlikte, Nokia 9 TA-1052'yi AnTuTu veritabanında gösteren sızdırılmış bir ekran görüntüsü yüzünden bir karışıklık ortaya çıktı. HMD'nin bu ayın ortasında gerçekleşmesi planlanan lansman etkinliğinde Nokia 8 veya Nokia 9 akıllı telefonundan hangisini çıkarıp çıkarmayacağı ile ilgili soru işaretleri açığa çıktı. TA-1004 ve TA-1012'nin son Bluetooth sertifikası, 16 Ağustos'ta görülmesi beklenen Nokia 8'in onaylandığını doğruladı.

TA-1004 için Bluetooth sertifikası zaten mevcut olsa da, TA-1012 model numarasını taşıyan akıllı telefonun diğer varyantı için Bluetooth sertifikası yakın zamanda listeye eklendi. TA-1012, Nokia 8'in hem 4 GB RAM hem de 6 GB RAM özellikli bir varyantı olacak gibi görünüyor. Arte Black veya Copper Gold renk seçeneklerine sahip özel bir baskı modeli de olabilir.

Özellikle Nokia 8'in, premium orta sınıf pazar segmentinde yer alan OnePlus 5 ve diğer amiral gemileri ile rekabet edebilecek uygun amiral gemisi katili olduğu düşünülüyor. Bu akıllı telefonun, farklı RAM ve depolama seçenekleri ile eşleştirilmiş olan Snapdragon 835 SoC ile kullanıcıların karşısına çıkacağı söyleniyor. Ayrıca, telefonun Carl Zeiss markalı çift objektifli arka kamera sistemi özelliği ile geleceği söyleniyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık