OFPOF

Nokia 8, Android Oreo ile Geliyor

-
242
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 8, Android Oreo ile Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geekbench’te ortaya çıkan Nokia 8’in Android Oreo işletim sistemi ile geleceği doğrulandı.

HMD geçtiğimiz günlerde Nokia 8'i küresel olarak ilan etti ve Hindistan da dahil olmak üzere piyasalara çok yakında vurması bekleniyor. GizBot tarafından hazırlanan bir raporda, Nokia 8'in Geekbench kıyaslama alanından fark edildikten hemen sonra Android Oreo'ya bir güncelleme alabileceği belirtildi.

Geekbench okumaları, Android'in en yeni sürümünü çalıştıran telefonun bir çeşidini gösterdi ve bu güncellemenin resmi bir teyidi olmasa da, önemli bir işaretçi olabilir. Nokia, Haziran ayında düşük fiyatlı teklifleri olan Nokia 3, 5 ve 6 için Android O güncellemesini onaylamış olsa da, şu anki amiral gemisi için de bir güncelleme yayınlayacak gibi görünüyor.

Nokia 8, Ağustos ayında 599 Euro (yaklaşık Rs 45.000) fiyatı ile piyasaya sunuldu ve Nokia ile ortaklığını yenileyen Carl Zeiss tarafından üretilen bir kamera lensi bulunuyor. telefon toplamda üç kamera ile geliyor, arka kamera bir çift kamera ayarı. Her üç f / 2.0 lensli 13 MP sensör kullanıyor. Arka kamera, optik görüntü sabitleme (OIS) özelliğine sahip, OIS'siz tek renkli bir sensöre sahip bir RGB sensörüne de sahiptir. Ön ve arka kameralar PDAF özellikli ve arka kamera bile bir IR uzaktan kumanda aleti içeriyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık