OFPOF

Nokia 6, Birden Fazla Sürüm ile Gelecek

-
280
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 6, Birden Fazla Sürüm ile Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Şu ana kadar iki kez TENAA'da görülen Nokia 6 (2018)'in birden fazla model ile gelmesi bekleniyor.

Bu ay HMD'nin Nokia 6 akıllı telefonunun ikinci neslini çıkarmayı planladığı ortaya çıktı. Nokia 6 (2018) olarak isimlendirilen akıllı telefon TENAA'da birden fazla kez görüldü. Bu da telefonun en az iki farklı sürümü olacağı anlamına geliyor.

TENAA'da ilk defa görülen sürüm iki hafta önce ortaya çıkmıştı. Akıllı telefonun özellikleri, Çin'in sertifikasyon sitesinde listelenmemiş olsa da, çıkan söylentiler cihazın özelliklerini açıklamıştı. Şimdi bir başka Nokia 6 (2018) modeli de TENAA'da görüldü ve cihazın önemli özelliklerini açığa çıkardı. Görülen o ki iki sürüm arasındaki en önemli fark ekran olacak. İlk çıkan modelin 18:9 en-boy oranına sahip bir ekran ile geleceği söylenmişti, ancak ikinci sürümün listelenen özelliklerine göre cihaz 16:9 ekran ile gelecek.

Nokia 6 (2018) akıllı telefonunun yeni modelinin 5.5 inç Full HD çözünürlüğe sahip olacağı ortaya çıktı. Cihaz 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğüne ve 16:9 en-boy oranına sahip olarak gelecek.

TENAA listesinde cihazın sekiz çekirdekli Qualcomm işlemcisi ile geleceği ve 2.2 GHz saat hızına sahip olacağı da belirtildi. Yonga setinin ismi açıklanmamış olsa da, Snapdragon 630 ya da Snapdragon 660 olacağı düşünülüyor.

Nokia 6, Birden Fazla Sürüm ile Gelecek-1kclgd2s1q

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık