OFPOF

Nokia 5, Hindistan'da 3 GB RAM ile Piyasaya Çıktı

-
251
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 5, Hindistan'da 3 GB RAM ile Piyasaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia 5, 2 GB RAM versiyonunun ardından Hindistan'da 3 GB RAM'li versiyonunu satışa çıkardı.

Nokia 5, Haziran ayında Hindistan'da duyurulmuştu ve 12,499 Hint Rupisi fiyat etiketine sahipti. Ağustos ayının ortasında resmi mağazalar vasıtasıyla satışa başlamıştı. Başlangıçta yalnızca 2 GB RAM varyantı piyasaya sürülmüştü ve bu fiyat aralığındaki daha iyi özelliklere sahip akıllı telefonlar olduğu için Nokia taraftarları için bir hayal kırıklığı yaratmıştı.

Nokia taraftarlarının talebini anlayan HMD, Hindistan'da 3 GB RAM ile Nokia 5'in yeni bir varyantını sessizce duyurmuş gibi görünüyor. HMD Hindistan tarafından bu Nokia 5 varyantının bir hafta boyunca Flipkart'a özel olacağı ve Kasım ayından itibaren seçkin perakende satış mağazalarında satışa sunulacağı açıklandı. telefon yarın piyasaya çıkacak ancak Flipkart, Nokia 5'i 3 GB ile zaten listeledi.

RAM'deki değişikliğin yanı sıra, Nokia 5'in diğer özellikleri ise aynı olacak. Nokia 5'in özellikleri arasında ise 1280 x 720 piksel çözünürlüklü 5.2 inç IPS 2.5D Corning Gorilla Glass ekran bulunuyor. Cihaz 3 GB RAM ve 16 GB depolama alanıyla eşleştirilmiş olan dört çekirdekli bir Snapdragon 430 64-bit işlemci içeriyor; ayrıca microSD kart yuvası aracılığıyla depolama alanı 128GB'a kadar genişletilebiliyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık