OFPOF

Nokia 3310 Önümüzdeki Hafta Avrupa'da Satışa Çıkacak

-
380
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 3310 Önümüzdeki Hafta Avrupa'da Satışa Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nokia'nın yenilenen telefonu Nokia 3310, Avrupa'nın farklı ülkelerinde farklı fiyatlar ile satışa sunulacak.

Şubat ayında Nokia, Barcelona'da düzenlenen Mobil dünya Kongresi'nde birçok Android destekli akıllı telefonları tanıttı. Şirket, bu akıllı telefonun 2017 yılının 2. çeyreğinde global olarak satışa sunulacağını bile bildirdi.

Ayrıca, Nokia'nın akıllı telefonlarını Nisan ayında başlatmaya hazırlandığını gösteren bir rapor da vardı. Bu raporlar Nokia'nın Nokia 3310'u, ardından Nokia 3, 5 ve 6 akıllı telefonlarını Nisan ayının sonunda ve Mayıs ayından itibaren küresel olarak satmaya başlayacağını belirtti. Bu telefonlardan Nokia 3310 herkesi şaşırtmayı başarmıştı. 49 euro fiyat etiketi ile 3310 yeni bir görünüme sahip olacak şekilde tasarlandı.

Özel bir telefon olmasına rağmen, insanlar hiç şüphe yok ki ikinci telefonları olarak Nokia 3310'u almak için sabırsızlanıyorlar. Şimdi yeni bir raporda, Nokia 3310 önümüzdeki haftadan itibaren Avrupa'da satışa başlayacak diyor. Ancak sürpriz olarak birçok Avrupa pazarında farklı fiyat gösterilmeye başlandı.

Bu telefon, HMD Global'in daha önce açıkladığına kıyasla biraz daha yüksek bir fiyata sahip olacak gibi görünüyor. Avusturya'da bu telefon, 28 Nisan'dan itibaren 59 euroya satılacak ve bazı mağazalar da daha fazla alıcı çekmek için telefona 53 euro fiyat etiketi koydu.

Halbuki, Almanya'da aynı telefon 58 euro karşılığında satışa sunulacak. Kaynaklar, Avrupa ülkelerindeki yüksek vergi oranlarından dolayı fiyatın açıklanan fiyatla karşılaştırıldığında hafif bir değişiklik izlediğini belirtti.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık