OFPOF

Nokia 3, 5 ve 6 İçin Hindistan Fiyatları Sızdırıldı

-
298
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nokia 3, 5 ve 6 İçin Hindistan Fiyatları Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yakın zamanda satışa sunulacak yeni Nokia cihazlar 20 Haziran'dan itibaren kullanıcıların eline ulaşacak.

Nokia'nın ana şirketi HMD Global, geçtiğimiz hafta Hint pazarında Nokia 3, 5 ve 6 akıllı telefonların piyasaya sürülmesi için resmi resmi davetiyeler gönderdi. 13 Haziran 2017'de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve fiyatlandırma Hindistan para birimi ile 9000 ila 15000 RS arasında olacağına yönelik yeni sızıntı söylentiler ortaya çıkmaya başladı, bu sızdırılan son haberlerde de önceki dedikodulara göre yaklaşmakta olan telefonların fiyatlarında hafif bir yükseliş olduğunu gösteriyor.

BSU'ya göre Nokia 3, 5 ve 6 sırasıyla 9,990 Rs, 12,990 Rs,  15,990 Rs fiyat etiketleri ile satışa sunulacak. Web sitesi aynı zamanda telefonun 13 Haziran'da piyasaya çıkacağını ve alıcıların aynı gün telefonları önceden sipariş edebileceğini kaydetti. Ön sipariş Amazon Hindistan ve Flipkart gibi online perakende mağazalarında satışa sunulacak. Akıllı telefonun 20 Haziran'dan itibaren gönderilmesi bekleniyor. Telefonların özellikleri ise aynı kalacak. Techradar tarafından bildirildiği üzere piyasaya sürülen telefonlar, yeni sürüm piyasaya sürüldükten sonra bir sonraki Android O güncellemesini alacak.

Akıllı telefonlar, on yıldır Microsoft'tan Nokia markasını kullanma haklarını alan bağımsız Finlandiya şirketi HMD Global tarafından hazırlandı.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık