OFPOF

Moto Z2 Play İçin Tenaa'da Önemli Özellikler Açıklandı

-
272
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto Z2 Play İçin Tenaa'da Önemli Özellikler Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Moto Z2 Play son zamanlarda çok sayıda söylentiye maruz kalmıştı. Fakat, telefon özellikleri teknik özelik yayınlayan Çin sitesi TENAA'da açığa çıktı.

Çin'in meşhur karşılaştırma sitesi TENAA, Moto Z2 Play'in bazı önemli özelliklerini ortaya koydu. 

XT1710-08 model numarasını taşıdığı iddia edilen Moto Z2 Play, görünüşte dairesel bir modülde yer alan tek bir arka kameraya sahip. Kamera modülünün altına yerleştirilmiş çift LED flaş da cihazın arkasına bakarak görülebilmekte. TENAA'da yayınlanan resimler, cihazın her iki tarafına da gözatmamızı sağlıyor. Resimde görüldüğü gibi, Moto Z2 Play'in ön yüzünde fiziksel bir ev düğmesi var.

Garip olarak, telefonun sol tarafında herhangi bir düğme bulunmuyor. Sağ tarafta ise, üç düğme var. Moto Z2 Play 2.2GHz hızında çalışan bir işlemciye sahip olacak. Bununla birlikte, TENAA listesinde yongaseti belirtilmemiştir. Bellek boyutu 64GB dahili belleğin yanı sıra 4GB RAM ile de dikkat çekiyor. Varsayılan depolama bir microSD kart yuvası ile daha da genişletilebilir nitelikte geliyor.

Yazılım konusunda ise, cihaza önceden yüklenmiş olan Android 7.1.1 Nougat OS ile Moto Z2 Play kutudan çıkacak. TENAA listesinde Moto Z2 Play'in arkasında 12MP birincil kamera, ön tarafta ise selfi çekmek ve görüntülü görüşme yapmak için 5MP'lik bir ön kamera olacak. Bunun dışında, cihazın bataryası 2820mAh pil ile gelecektir.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık