OFPOF

Moto Z2 Play 8 Haziran'da Hindistan'da Satışa Çıkacak

-
274
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto Z2 Play 8 Haziran'da Hindistan'da Satışa Çıkacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Motorola'nın merakla beklenen amiral gemisi Moto Z2 Play, Hindistan'da 8 Haziran'dan itibaren satışa sunulacak.

Moto Z2 Play, Motorola'nın yeni amiral gemisi telefonu 8 Haziran'da Hindistan'da piyasaya çıkacak. Yeni modüler akıllı telefon, telefonun performansını artırmak için ayrı bir bileşen olarak işlev gören dört yeni Moto Mod ile başlatılacak. Moto Z2 Play, Hindistan'daki mağazalarda 8 Haziran'dan itibaren 2.000 Hint Rupisi (yaklaşık 110 türk Lirası) ön ödeme yaparak ön rezervasyon yapılması için mevcut olacak. Ancak telefonun ön sipariş verme şansını elde etmek için Motorola web sitesinde yer alan bir formun doldurulması gerekiyor.

Web sitesi aynı zamanda telefona yönelik farklı teklifler hakkında da bilgi sunuyor. Alıcılar, sıfır faizli EMI'lerde telefonu 10 ay boyunca satın alabilirler. Alıcılar kredi kartlarını mağazalardaki 3, 6, 9 veya 12 aylık EMI tekliflerini seçmek için de kullanabilirler.

Telefonla başlatılacak dört yeni Moto Modlar arasında yeni JBL SoundBoost 2 telefona takıldığında ses arttırıcı, TurboPower Pack Mod telefonun pil ömrünü uzatmak için ekstra bir pil gibi davranacak, yeni telefonu korumak için renkli kapaklar olan Moto Shells ve oyun oynarken Joystick olarak kullanılabilecek yeni bir Moto GamePad bulunuyor.

Yeni Moto Z2 Play, Corning Gorilla Glass 3'ün korumasına sahip 5.5 inç full HD (1080 x 1920 piksel) Süper AMOLED ekrana sahip olacak. Telefon, 32 GB depolama alanı ile 3 GB RAM içeren ve 64 GB depolama alanı ile 4 GB RAM içeren iki farklı versiyon olarak gelecek.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık