OFPOF

Moto Z2 Force Resmi Olarak Duyuruldu

-
316
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto Z2 Force Resmi Olarak Duyuruldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Çift kamera ve kırılmaya dayanıklı ekran gibi özellikler ile Moto Z2 Force kullanıcılar için tanıtıldı.

Motorola Moto Z2 Force'un duyurulacağı ile ilgili sayısız söylenti ve sızıntı sonunda son buldu. Şirketin ShatterShield teknolojisine sahip cihazı, Moto Z2 Play ve Moto Mods resmi olarak duyurulduktan bir ay sonra başlatıldı.

İkinci nesil Moto Z2 Force orijinali ile aynı dayanıklılığa sahip ve şirket ekranın asla kırılmayacağını garantiliyor. Moto Z2 Force'u sızdıran birçok kaynak ortaya çıkmıştı ve bunlar cihazın nasıl göründüğüne dair bir fikir vermişti. Akıllı telefonun son tasarımında hafif değişiklikler yapılmış olsa da genel görünümün baskın olarak değişmediği görülüyor.

Moto Z2 Force, tamamen metal bir yapıya ve ince tasarıma sahip olması ile dikkat çekiyor. 7000 serisi alüminyum yapı akıllı telefonu dayanıklı hale getiriyor. Orijinal Moto Z Force arka tarafta cam kullanırken, en son gelen cihazın arkası metal olacak.

Moto Z2 Force, ShatterShield teknolojisine sahip 5.5 inçlik 2K POLED ekran ile geliyor. akıllı telefon Snapdragon 835 SoC kullanıyor ve piyasaya 4 GB + 64 GB, 6 GB + 64 GB ve 6 GB + 128 GB olmak üzere üç farklı modele sahip olarak gelecek. Tüm varyantlar, bir microSD kart yardımıyla genişletilebilir depolamayı destekleyecek.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık