OFPOF

Moto Z2 Force, 2730 Mah Batarya ile Gelecek

-
279
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto Z2 Force, 2730 Mah Batarya ile Gelecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Motorola'nın beklenen telefonu Moto Z2 Force ile ilgili yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Motorola Moto, Z2 Force'u 25 Temmuz'da New York'ta gerçekleşecek bir etkinlikte duyuracak. Amiral gemisi akıllı telefonun piyasaya sürülmesi için birkaç gün kaldı ve yeni bilgiler internete sızdırıldı.

Venture Beat tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre yaklaşmakta olan Moto Z2 Force amiral gemisi akıllı telefonunun pazarlama materyali ortaya çıkmış gibi görünüyor. Promosyon malzemesi, akıllı telefonun fotoğraf ve yonga seti bölümlerinde büyük gelişmeler gösterebileceğini ortaya koyuyor. 2016 modeli Snapdragon 820 SoC ile birlikte gelmişken önceki rapor Snapdragon 835 SoC'nin kullanımına dikkat çekti.

Ayrıca, selefi tek bir 21 MP ana kamera ile bir araya geldiğinde Moto Z2 Force'un çift 12 MP arka kamera ayarına sahip olduğu söyleniyor. Orijinal Moto Z Force'a benzer şekilde, halefinin önünde 5 MP'lik bir selfie kamera da bulunduğu söyleniyor. Bununla birlikte yeni sızdırılan görüntü, öne bakan kamera ile birlikte flaş bulunduğunu da gösteriyor.

Pek çok gelişmeye rağmen, Moto Z2 Force'unun ABD varyantının beklentileri karşılayamadığı söyleniyor. Raporda akıllı telefonun 2730 mAh'lik bir pil ile geleceği söyleniyor.

Kaynak: gizbot.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık