OFPOF

Moto Z2, Benchmarking Web Sitesi AnTuTu'da Görüldü

-
286
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto Z2, Benchmarking Web Sitesi AnTuTu'da Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Moto Z2'nin Snapdragon 835 ve Quad HD çözünürlüğe sahip bir ekran ile geleceği belirtildi.

Motorola, amiral gemisi Moto Z2'yi kısa süre sonra piyasaya çıkarmayı planlıyor. Moto Z2 yaklaşımlarının varsayılan başlatma tarihi olarak, internet üzerinden giderek artan sızıntılar başladı. Pocket Now'ın yakın tarihli bir raporuna göre, Moto Z2, AnTuTu kıyaslama web sitesinde görüldü. Web sitelerindeki liste, spesifikasyonlar açısından önümüzdeki amiral gemisi için iyi bir resim çiziyor.

Listeye göre, akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM ve 64 GB dahili bellek ile güçlendirilecek. Cihaz, arkasında 12 MP kamera modülü ve ön tarafta 5 MP kamera modülü ile birlikte gelecek. Ayrıca akıllı telefonun 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip bir Quad HD ekran ile gelmesi bekleniyor. Bazı raporlar, Moto Z2'nin arkada çift kamera kurulumu ile geleceğine işaret etmiş olsa da, benchmark listesinde aynı şey belirtilmedi.

Bu, yakında çıkacak olan akıllı telefonun benchmarking web sitelerinde sızdırıldığı veya görüldüğü ilk olay değil. Akıllı telefon, bu sene Ocak ayında bir karşılaştırma web sitesinde de görülmüştü. Motorola'nın Moto Z ile başlayan amiral gemisi serisinde Moto Z2 ile devam edeceği biliniyor. Ancak telefonun daha fazla özelliğinin belli olması için biraz daha beklemek gerekiyor gibi görünüyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık