OFPOF

Moto X4'ün Özellikleri Sızdırıldı

-
320
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto X4'ün Özellikleri Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Motorola'nın merakla beklenen telefonu Moto X4, çift kamera kurulumu ile gelecek ve moto modları desteklemeyecek.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra nostaljik telefon şirketi olan Motorola, piyasaya hızlı bir giriş yapmayı başardı. Yeni nesil akıllı telefonları ve yenilikçi çözümleri sayesinde akıllı telefon kullanıcıları tarafından hemen ilgi görmeye başladı.

Motorola'nın bu yılın dördüncü çeyreğinde yeni akıllı telefonu Moto X4'ü duyurması bekleniyor. Bu, Motorola'nın 2015 yılında duyurduğu Moto X-Force telefonunun ardından ilk X model telefonu olacak. Son gelen sızıntılar Motorola ortak sunumundan bazı genel pazarlama noktalarının Reddit'e sızdırılmasından sonra ortaya çıktı. Yeni gelen sızıntı, cihazda çift kameranın olacağını ve orta sınıfa hitap eden bir Android cihaz olarak ortaya çıkacağını gösteriyor.

Cihazın sızdırılan özelliklerinin arasında Qualcomm'un Snapdragon 660 yonga seti bulunuyor. Ayrıca Moto X4, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelecek. Telefonda parmak izi tarayıcısı ve 3.800 mAh kapasitesinde batarya olacak. Cihazın ekranının 5.5 inçlik 3D Glass olması bekleniyor. Motorola'nın gelecek telefonunda Moto Modlar için herhangi bir portun bulunmadığı söyleniyor.

Kaynak: news18.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık