OFPOF

Moto X4, Flipkart’a Özel Olarak Satışa Sunulacak

-
240
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto X4, Flipkart’a Özel Olarak Satışa Sunulacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Merakla beklenen Moto X4 Flipkart'ta 13 Kasım lansmanından sonra satışa sunulacak.

Lenovo, 13 Kasım'da çift kamera akıllı telefon Moto X4'ü piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Cihaz, Hindistan'daki tanıtımından sonra Flipkart'ın çevrimiçi perakende web sitesinde mevcut olacak. Şirket, daha önce Twitter'da bir müşteri sorgusuna yanıt vererek, başlatma tarihini ilan etmişti. Şirket, Moto X4'ün Flipkart'da özel olarak satışa çıkarılacağını resmi Twitter hesabı üzerinden tweetledi.

Moto X4, Berlin'deki IFA 2017 konferansında açıldı ve Avrupa pazarında zaten mevcut. Akıllı telefon, ABD pazarında 400 $ fiyat ile satılıyor. Son sızıntılar Motorola'nın akıllı telefonunun Hindistan'da 23.999 RH'da fiyatlandırılacağını gösteriyor.

Akıllı telefon, cihazın arka tarafında 12 MP / f2.0 ve 8 MP / f2.2 çift kamera sensörlerine sahiptir. Ön yüz fotoğraf makinesi, 16 MP / f2.0 bir sensöre sahiptir. Arka ve ön kamera flaşla birlikte geliyor. Motorola, bir fotoğraf çekildikten sonra odağı ayarlamaya yardımcı olan Aygıtta Seçici Odak özelliğini de içeriyor. ABD'de piyasaya sürülen Moto X4'in özellikleri, akıllı telefonun IP68 su geçirmezlik derecesine sahip olduğunu ve 1080x1920 ekran oranına sahip 5.2-inç Full-HD LTPS IPS ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık