OFPOF

Moto X4 Bu Ay Duyurulmayabilir

-
322
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto X4 Bu Ay Duyurulmayabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Motorola'nın bu ay bitmeden gerçekleştireceği 3 etkinlikte Moto X4 duyurulmayabilir.

2017 kesinlikle Motorola için büyük bir yıl. Birçok insanın bildiği gibi, şirketin Haziran ayında üç etkinliğe yönelik basın davetlerini gönderdiği için çok sayıda akıllı telefon başlatması bekleniyordu.

Söylentilere göre, Moto Z2'nin 27 Haziran'da piyasaya çıkması muhtemel ve Moto X4'ün 30 Haziran'da piyasaya çıkarılacağı söyleniyor. Ancak ünlü sızıntı uzmanı Andri Yatim'in gönderdiği tweete göre Moto X4'ün çıkışı gecikecek. Lenovo'nun sahip olduğu orijinal ekipman üreticisinin (OEM) 30 Haziran Cuma günü yine de Moto Z2'den "bahsedebileceğini" iddia etti.

Ancak bu ay başlatılacağı söylenen Moto G5S Plus hakkında da bir şey söylemedi. Yatim'a göre, Moto X4'ün gecikmesine Qualcomm neden oldu. Şu anda Qualcomm, en son orta seviye yonga seti Snapdragon 660'a olan talebi karşılamak için mücadele ediyor. Moto X4'ün ise aynı işlemciyi kasasının altında bulunduracağı söyleniyor.

Aynı sızıntı uzmanı, daha önce Moto X4'ün bazı özelliklerini açıklamıştı. Cihazın su ve toz direnci için IP68 derecesi ile birlikte cam ve metal gövde ise lüks bir yapıya sahip olduğu söyleniyor. Sızdırılan Moto X4'ün diğer özellikleri arasında 5.2 inç Full HD 1080p ekran ve 3800 mAh pil yer alıyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık