OFPOF

Moto X 2017'nin Fotoğraf ve Özellikleri Özel Bir Sunumda Tanıtıldı

-
292
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto X 2017'nin Fotoğraf ve Özellikleri Özel Bir Sunumda Tanıtıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yakın zamanda, Motorola ve Lenovo'nun işbirliği ile yedi yeni akıllı telefonun üretileceği biliniyor. Bunlardan bir tanesi ise Moto X 2017 olabilir.

Moto X 2017 hakkında yeni gelişmeler duyulmaya başlandı. Çin'deki özel sunumlarda filtrelenen bir video ve fotoğraftan, Moto X 2017'nin bazı ana teknik özellikleri ve tasarımı açığa çıktı.

Bu sene Motorola'nın yeni akıllı telefonlar çıkarmasıyla ilgili haberleri sık sık duyacağız. Zaten bilinen Moto G5'e, yakın gelecekte çıkarılması beklenen Moto E4 ve Moto C "Plus" sürümleri de eklenecek.

Gerçek şu ki, daha önce Moto X 2017 tasarımını gösteren birkaç filtrelenmiş fotoğrafa erişilmişti. Ancak bazı kişiler, Asya'daki mobil cihazın özel sunumunda yer alan içeriklerden biri olan bir videoyu filtreleyip yayınlama fırsatı buldu. Dokuz saniyelik bu video parçası bize yeni mobil cihazın tasarımını gösteren birkaç fotoğrafın çekimini yapacak kadar yardımcı oldu.

Beklendiği gibi, metal bir gövdeye sahip cihazın (muhtemelen alüminyum) sırt kısmı yumuşak ve kavisli şekiller yapan bir parçadan meydana geliyor. Kesilmiş eğimi ve düğmelerin konumu da videoda görülebilmekte. Bununla birlikte, açıklanan detaylardan biri, suya dayanıklı olan Moto X 2017'ye işaret eden IP68 sertifikasına karşılık gelir. Son olarak, daha önce sözü edilen video ile ortaya çıkan estetik ayrıntılardan bir diğeri, ön camın ekranı kaplayacak 3D kaplaması.

Aynı video, bir Çin tercümesinden, cihazın 3D yüzey olarak adlandırılan 5.5 inç ekrana sahip olacağını bilmemizi sağlıyor. Performansa gelince, Moto X 2017, 4GB RAM ve 64GB depolama sistemi ile birlikte yeni tanıtılan SoC Qualcomm Snapdragon 660'a sahip olacak. Ayrıca, Moto X 2017'nin, 3.800 mAh kapasiteli bir batarya ile güçlendirilmiş olduğu alınan bilgiler arasında.

Kaynak: hitechgazette.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık