OFPOF

Moto X 2017 Bilgileri Sızdı: Çift Kamera ve Snapdragon 825 İlk Bilgiler Arasında

-
318
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto X 2017 Bilgileri Sızdı: Çift Kamera ve Snapdragon 825 İlk Bilgiler Arasında
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Motorola ile güçlerini birleştiren Lenovo, Moto serisi akıllı telefonlar, son zamanlardaki sessizliğini ihtişamlı bir şekilde bozuyor.

Hem CES hem de MWC 2017 tanıtımları geldi geçti ancak Motorola, diğer akıllı telefon markalarına nispeten bu etkinliklerde sessiz kalmıştı. Beşinci nesil Moto G'yi açıklarken henüz yeni bir Moto X ya da yeni bir Moto E hakkında bir şey söylenmedi. Ancak bu son sızıntı, 2017 Moto X'in halen piyasaya sürülme aşamasında olduğunu ortaya koyduyor. Ancak 2017 Moto X'in tasarımına bir göz atmanın ötesinde, ikili bir kamera sistemi içeren bazı özelliklerin bu modelde yer alacağını da görüyoruz.

Çift kameralar bu günlerde akıllı telefonlarda beklenen sıcak bir gelişme, ancak şimdiye kadar Motorola bu sisteme sıcak bakmıyordu. Yani, Moto X (2017) piyasaya sunulana kadar. Akıllı telefonun sızdırılmış fotoğrafları, neredeyse kelimenin tam anlamıyla iki yeni yüzüyle tanıdık bir kamera görüntüsünü ortaya koyuyor. "Bütünleşik kamera yapısına biraz robotik bir görüntü veren" düz yuvarlak objektif içerisinde "flaşın tepesinde iki kamera var gibi gözüküyor."

Bir fotoğraf da, Qualcomm Snapdragon 825, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanlarının bir kısmını içeren telefon özelliklerinin bir resmini sunuyor. Ekran bilgisi yer almıyor ancak 2017 Moto X'in görüntülerden anlaşıldığı kadarıyla 5.5 inç Full HD ekrana sahip olduğu düşünülüyor. Geri kalan özellikler ise Moto G5 Plus modeline benzer olarak geliyor. Moto Z'de yer alan kare düğmeli tarayıcı yerine uzun dikdörtgen şeklindeki parmak izi tarayıcısı tercih edildiği de gözler önünden kaçmıyor.

Kaynak: slashgear.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık