OFPOF

Moto G5s Plus Görüntüleri Dışarı Sızdırıldı

-
266
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto G5s Plus Görüntüleri Dışarı Sızdırıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Lenovo, bu yılın ilerleyen tarihlerinde piyasaya çıkması beklenen bir sonraki Moto G Plus akıllı telefonunu geliştirmeye yoğunlaşıyor.

Lenovo, bu yılın ilerleyen aylarında Moto G5 Plus'ın ardından gelen uygun bütçeli akıllı telefon portföyünü yenilemeye hazırlanıyor gibi görünüyor. Şu günlerde ise Moto G5S Plus olduğuna inanılan bir Dizi görüntü dışarı sızdırılmış durumda.

Yeni Moto G5S Plus'ın FHD çözünürlüklü 5.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu iddia ediliyor. Cihaz, Snapdragon 430 işlemci tarafından çalıştırılıyor ve Android 7.1.1 Nougat işletim sisteminde çalışacak. RAM miktarı henüz bilinmiyor, ancak 3GB / 4GB civarında olabileceğini tahmin edebiliyoruz.

Arka kısımda LED flaşlı dairesel ana kamera modülü bulunuyor ve parmak izi tarayıcı ise ön tarafta konumlandırılmış. Genel tasarım mevcut Moto G5 Plus ile karşılaştırıldığında, birbirlerine çok benzer görünüyorlar. Bununla birlikte, Moto G5 Plus daha küçük bir 5.2-inç FHD ekrana ve 4GB RAM'li Snapdragon 625 işlemciye sahip. Arka taraftaki kamera 12MP ve cihazın pili 3000 mAh boyutuna sahip.

Lenovo'nun yaklaşmakta olan modeli için Snapdragon 625 çipinin bir sonraki versiyonu yerine Snapdragon 430 işlemcisini kullanmayı düşünmesi  ise şaşırtıcı görünüyor. Ayrıca Moto G5S Plus'ın Altın, Gri, Gece Mavisi ve Gümüş gibi farklı renk seçenekleri ile satılacağı bildirildi. 

Kaynak: feedbaac.com

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık