OFPOF

Moto G5 Plus Görüntüleri Sızdırıldı

-
73
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto G5 Plus Görüntüleri Sızdırıldı
398 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Moto G5 Plus'a ait görüntüler sızdırıldı ve daha önce fotoğrafları sızdırılmış olan Moto X 2017'ye çok benziyor.

Geçen hafta sızdırılan görüntülerin yakında çıkacak bir Motorola akıllı telefona ait yeni Moto X'e ait olduğu iddia edildi . Moto C olarak söylentiler devam etti ve HelloMotoHK tarafından yapılan açıklamada sızdırılan görüntülerin bu iki modele de ait olmadığı söylendi ve her şey çözüldü.

Aynı telefonun elde tutulduğu sızdırılan resimlerin Moto G5 Plus model akıllı telefon olması muhtemel gibi görünüyor. Geçen sene Moto G4 Plus piyasaya sürüldü ve yeni sızdırılan akıllı telefonlar onun ardından gelen bir model olabilir. Sızdırılan görüntüler, iddia edilen Moto G5 Plus prototipini Romanya'daki bir çevrimiçi pazarda satmaya çalışan bir kişiden geldi. Görüntülerin yanı sıra verilen listede cihazın özellikleri de belli oldu.

Akıllı telefonun Mart ayında resmi olarak tanıtılacağı iddia ediliyor, bu da Moto'nun telefonu Şubat ayının sonlarında gerçekleşecek olan MWC'de tanıtabileceği anlamına geliyor. Telefonda 5.5 inç 1080p çözünürlüklü ekran, 13 MP ana kamera, 5 MP selfie kamerası, Qualcomm Snapdragon 625 yonga seti, 4 GB RAM, 32 GB dahili depolama, parmak izi tarayıcı ve 3.080 mAh pil yer alacak. Android 7.0 Nougat sürümünü çalıştıracak telefonun model numarası XT1685. Şaşırtıcı bir şekilde, USB Type-C ise telefonda bulunmuyor.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık