OFPOF

Moto E4 Plus İle İlgili Bilgiler Netleşiyor: 5000 mAh Büyük Pil ve Çıkıntısız Kamera Bulunabilir

-
366
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Moto E4 Plus İle İlgili Bilgiler Netleşiyor: 5000 mAh Büyük Pil ve Çıkıntısız Kamera Bulunabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Ünlü akıllı telefon üreticilerinden Lenovo'nun, yeni efsanevi Motorola serisinden Moto E4 Plus modeli ile ilgili bilgiler sızmaya başladı.

Günün şafağında Moto Z2 gücüyle ilgili sızıntıları takiben, bugün haberlerde bir başka sızıntı, görüntüleri bugün sızdırılmış olan Moto E4 Plus ile ilgili. Bu görüntüler, diğer akıllı telefonlara göre daha kalın bir cihaz olduğunu, arkadan kamera tümseğinin de bulunmadığını gösteriyor.

telefon, uzun süre dayanacak şekilde 5000 mAh'lik bir batarya sahibi olduğu söylentileri ile doldu. Bu, daha uzun pil isteyenler için iyi bir cihaz olacaktır. Burada, geçmişte bu tür cihazları üretmekte olan Lenovo'nun izlenimlerini bir kez daha görebiliyoruz.

Telefon, kamera ve ön giriş tuşu düğmesi açısından benzerlik gösteren Moto G5'in tek farkı alçak gerilim özelliklerine sahip olması. Ana ekran görüntüsünün işleyişi hakkında sadece Moto G5 gibi hareketleri destekleyecek veya parmak izi sensörü ekleyecek gibi net bir özellik görünmüyor. Bazıları, alçakgönüllü bir akıllı telefon olması nedeniyle parmak izi sensörü olmayacağını düşünüyor.

Bu, Motorola'nın amiral gemisi olmayan cihazlarda bulunan mikro USB geleneğine 3.5mm'lik bir ses girişi yapıştırdığını gösteriyor. Sızdırılan kaynaklar ayrıca 5 inçlik ekranın 2.5D cam ile şık bir görünüm kazandıracağını onaylıyor.

Motorola, düşük pil ömrü ve azaltılmış arka plan işleme ile birlikte büyük bir pil uzun süre dayanacağını taahhüt ediyor. Hepsini deneyimlemek için, duyuru ve yayınlanma tarihi hakkında bir şey söylenmediği için beklemek zorundayız. Unutulmaması gereken tek şey bu cihazın kullanılabilirliği. Her Moto hayranının zihnindeki bir soru ise, yeni Motorola cihazın küresel olarak mı yoksa sadece Avrupa ve Asya gibi seçilmiş pazarlarda mı satışa çıkarılacağıdır.

Kaynak: indiantribune.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık