OFPOF

Microsoft Yeni Bir Görev Yönetimi Uygulaması Çıkardı

-
351
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft Yeni Bir Görev Yönetimi Uygulaması Çıkardı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft, To-Do isimli yapılacaklar listesi hazırlamaya yarayan yeni bir planlama uygulamasını duyurdu.

Microsoft, dün kullanıcıların günlerini kolayca yönetip planlamasına yardımcı olan To-Do adlı yeni bir görev yönetimi uygulaması tanıttı. Wunderlist uygulamasını geliştiren aynı ekip tarafından oluşturulmuş olan uygulama, Office 365 entegrasyonu ve akıllı bir algoritma ile güçlendirilmiş olarak gelecek.

To-Do kurumsal bir bulut üzerinde oluşturulmuş tek görev yönetimi uygulaması olması ile dikkat çekiyor. İhtiyaçlarınız, işiniz, ev projeleriniz ve hatta yiyecekleriniz için bir liste hazırlamanıza imkan tanıyor. Notlar, vade ve hatırlatıcı ekleyerek son tarihleri takip etmenize izin veriyor. Ayrıca, renkli temalarla listeleri kişiselleştirebiliyorsunuz. Hazırladığınız listelere yalnızca uygulamayı açarak herhangi bir yerden erişebiliyorsunuz.

To-Do uygulamasını açtığınızda karşınıza planlarınıza göre doldurabileceğiniz boş bir My Day listesi çıkıyor. Kendiniz karar veremeseniz bile, tamamlamanız gereken görevler hakkında öneriler de veriliyor.

Önerilerin yapılmasından uygulamanın akıllı algoritması sorumlu; bu algoritma kullanılarak uygulama, tamamlamanız gereken herhangi bir işi kaçırmamanızı sağlıyor. Görevler önemlerine göre de listeleniyor ve bu sayede kullanıcılar hangi görevlerin önce bitirilmesi gerektiğini görebiliyorlar.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık