OFPOF

Microsoft Lumia 960'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

-
372
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Microsoft Lumia 960'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft'un daha önceden piyasaya çıkarmayı düşündüğü amiral gemisi akıllı telefonu Lumia 960'a ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı.

akıllı telefon yarışında Microsoft artık diğerlerinden çok geride. Şirket, birlikte çalışarak kendi donanım ve yazılımına sahip olmak amacıyla Nokia ile yıllar önce anlaşma imzalamıştı. Maalesef, işler Microsoft tarafından beklenildiği gibi gitmedi. Şirketin akıllı telefon işi başarılı olmadı. İnternette dolaşan son haberler, Redmond merkezli şirketin hala Windows Phone tabanlı bir cihazla ilgili planları olduğuna işaret ediyor.

Microsoft'un Lumia 520, Lumia 1320 gibi bazı önemli ve en çok satan cihazları kullanıcılara ulaştırdığı gerçeği inkar edilemez. Şirket Lumia 950'nin devamı niteliğindeki amiral gemisi olan Lumia 960'ın lansmanı için spekülasyonlar ile karşılaştı. Cihaz yapım aşamasındayken, akıllı telefonların Lumia serisi durduruldu ve Lumia 960 gün ışığını hiç göremedi.

Geçen hafta, Lumia 960'ın birkaç fotoğrafına rastladık ve Playfuldroid tarafından hazırlanan bir rapor sayesinde artık yayımlanmamış akıllı telefonun görüntüleri internette yer aldı.

Lumia 960'ın yeni görüntüleri akıllı telefonun ekranını göstermiyor. Aslında, görüntü prototip birimleri eksik ham akıllı telefon parçaları gibi görünüyor. Lumia 960'ın prototipi olduğu iddia edilen cihazın arka tarafında büyük bir 20 MP PureView kamera özelliğine sahip olduğu görünüyor. Ayrıca, ekran olarak bir QHD 1440p panel olduğuna ve cihazın Snapdragon 820 SoC'yi kullandığına inanılıyor.

Kaynak: www.gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık