OFPOF

Meizu Pro 7'nin Sızdırılan Resimleri Cihazda Çift Arka Kamera Olduğunu Gösteriyor

-
280
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Meizu Pro 7'nin Sızdırılan Resimleri Cihazda Çift Arka Kamera Olduğunu Gösteriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Meizu'nun gelecek akıllı telefonu Pro 7'ye ait görseller sızdırıldı ve telefonun horizontal yerleşimli çift arka kamera ile geleceğini gösteriyor.

Yaklaşan Meizu Pro 7 günümüzde akıllı telefon meraklıları için ilgi konusu oldu. Bu amiral gemisi cihazı hakkında birçok sızıntı ve söylenti duyuldu. Ancak yine de, Meizu Pro 7'nin çevrimiçi görüldüğü söylendi. En son sızıntının firmanın güçlü bir ayak izine sahip olduğu Rusya'dan kaynak aldığını söylemek gerekiyor. Görüntüler Weibo üzerinde yayınlandı ve Meizu tarafından da bir cevap aldı. Şirketin Kıdemli Başkan Yardımcısı Yang Zhe, Meizu Pro 7'nin sızdırılan fotoğraflara göre tamamen farklı görüneceğini belirtti. Bunun üzerine bu fotoğrafların bazı Meizu fanatiklerinin işi olduğu kanıtlandı. Bununla birlikte Zhe, fotoğrafın oldukça cazip olduğunu söyledi. Beklendiği gibi, çok beklenen cihazın tasarımları ve özellikleri hakkında herhangi bir ayrıntı vermeyi reddetti.

İnternette paylaşılan resimlere göre telefonun ön kısmının Samsung Galaxy S8'in tasarımından büyük ölçüde etkilendiği açık. Üstte ve altta süper ince çerçeveler ile kenardan kenara kavisli olması spor bir görünüş oluşturuyor. Alt çerçevede fiziksel home tuşu bulunurken üst çerçevede ise ön kamera bulunuyor. Telefon, fiziksel bir home tuşu olmadan da gelebilir. Resimlere göre Meizu Pro 7'nin arka kısmında iki kamera bulunuyor. Kameralar yatay olarak hizalandırılmış ve sol üst kısımda barındırılıyor. Kamera modülünün yanında ise bir LED flash bulunuyor.

Ancak şirketin telefonun bu resimlerden farklı olacağını da tekrar belirtmek gerekiyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık