OFPOF

Meizu M6'nın Sızdırılmış Özellikleri M5 ile Birebir Aynı

-
248
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Meizu M6'nın Sızdırılmış Özellikleri M5 ile Birebir Aynı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Meizu M5'in piyasaya sunulmasından bu yana neredeyse bir yıl geçti. Fakat yeni çıkacak olan M6'nın da M5 ile aynı özelliklerde olacağı açığa çıktı.

M5 akıllı telefonu sadece bu sene Mayıs ayında Hint pazarına girerken, Kasım 2016 içesinde de ilan edilmişti.

Şimdi, ise bir Weibo kullanıcısı, iddia edilen Meizu M6 modelinin iki görüntüsünü yayınladı ve telefonun hangi özelliklerinin olduğunu gösterdi. Sıra dışı bir şekilde, akıllı telefonun tüm özellikleri Meizu M5'in özellikleriyle aynıydı. Bu nedenle sızıntının orijinal olmadığını düşünmüyoruz.

Cihazın işlemcisinden yola çıkılarak iddia edilen Meizu M6'nın sekiz çekirdekli MediaTek MT6750 işlemcisi ile donatılmış olduğu görülüyor. Meizu M5'e güç veren de aynı yongasetiydi. akıllı telefon ayrıca 720 × 1280 piksel çözünürlüğüyle aynı 5.2-inç ekran boyutuna sahip.

Yongaseti 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ile eşleştirildi. Hatırlatmak gerekirse, M5 iki çeşit olarak piyasaya sürülmüştü; 2 GB RAM ve 16 GB depolama alanı seçeneği ve daha yüksek modelde olan 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı seçeneği olan modeller şu anda piyasada bulunmakta.

tasarım açısından ise, Meizu M6 ve M5 arasında görünür farklılıklar var. Örneğin, siyah renk yerine, Meizu M6'nın ön kısmı beyaz renk ile kaplanmıştır. Selfie kamera ve sensörün yerleştirilmesi de değiştirilmiş görünüyor. Arka kısım görüntülerde gösterilmezken, akıllı telefonun metal gövdeli olduğu düşünülüyor.

Kaynak: gizbot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık