OFPOF

Meizu 15 Plus, Çin'in Mikroblog Sitesi Weibo'da Görüldü

-
249
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Meizu 15 Plus, Çin'in Mikroblog Sitesi Weibo'da Görüldü
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Meizu'nun 15 Plus'ın ön ve arka tasarımı Çin merkezli sitede görüldü.

Söylentiler, Ocak ayında piyasaya sürüleceği tahmin edilen Meizu M6'ların şirketin ilk tam ekran tasarım telefonu olabileceği yönündeydi. Meizu, bu bütçe dostu akıllı telefonların yanında Meizu 15 Plus adlı üst düzey telefonda çalıştıkları yönünde söylentilere de sahip. Bir web sayfasında listelenen akıllı telefonu gösteren sızdırılmış bir fotoğraf, Çin'in mikroblog sitesi Weibo'da ortaya çıktı. Yeni fotoğraf, telefonun ön ve arka tasarımını gösteriyor.

Fotoğrafta, sol tarafta "15 Plus" ismi görülürken sağda telefon görülüyor. Telefonun ön panelinin büyük kısmı telefonun ekranından oluşuyor. Alt çerçevesi biraz kalın, ancak diğer üç çerçeve çok ince olmasıyla dikkat çekiyor. Selfie kamerası da telefonun üst orta kısmında görünüyor.

Arka panelde dikey olarak konumlandırılmış çift kamera bulunuyor ve kameraların altında flaş bulunuyor. Yeni görüntüdeki akıllı telefon, telefonun önceden sızdırılmış fotoğrafları ile benzer olsa da, resimdeki telefonda Meizu markasının yerleşiminde bazı tutarsızlıklar bulunuyor. Meizu 15 Plus'un önceki fotoğrafları Meizu logosunu arka panelin ortasına yerleştiriyordu. Bununla birlikte, şirketin logosu yeni resimde arka panelinin sağ alt köşesinde bulunuyor. Bu yüzden gerçek telefonun nasıl olacağı merak ediliyor.

Meizu 15 Plus, Çin'in Mikroblog Sitesi Weibo'da Görüldü-ntq26umgw6

Kaynak: gizmochina.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık