OFPOF

Mattel, LEGO ve Hasbro Inc'i Satın Alıyor

-
262
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mattel, LEGO ve Hasbro Inc'i Satın Alıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mattel, LEGO VE Hasbro ile hem pazardaki güçlülüğünü arttıracak hem de internete bağlı oyuncaklar ve sanal gerçeklik ürünleri üretecek.

Mattel Inc, ülkede LEGO Group ve Hasbro Inc'i kullanma çabalarını yoğunlaştırdığı için 2020 yılına kadar dijital olarak bağlı oyuncaklar yoluyla Çin'de 31 milyar doların üzerinde oyuncak ve oyun pazarında üç ila dört kat büyümesini beklemektedir.

Katkılarını yarısından fazlasını azaltarak yeni çabaları finanse eden Mattel, e-ticarete olan vurgusunu ve çekirdek markalarını eğitici oyuncaklar olarak yeniden paketleyerek internetle birleştirecek ve çok daha eğlenceli ürünler çıkaracak.

Parçalanmış pazardaki konumunu güçlendireceğini belirten firma yetkilileri özellikle geniş bir ürün portföyüne sahip olacakları için mutlu olduklarını belirtti. Mattel, AI Barbie Hologramları, akıllı sensörlerle çalışan Sıcak Tekerlekli arabaları ve sanal gerçeğe dayanan View-Masters'ı geliştirerek, oyuncaklarını canlandırıyor.

Şirket, Çarşamba günü yaptığı açıklamada, dijital olarak bağlı yeni oyuncakların küresel olarak 2018 sonbaharında piyasaya sürüleceğini söyledi.
Çin'de doğrusal öğrenme ve gelişme konusunda çok fazla tanınma var.

Mattel'in İcra Kurulu Başkanı Margo Georgiadis, Ekolayzır'ın, birincil motor becerilerinin ve sosyal ve duygusal becerilerin geliştirilmesi için gerçek bir ihtiyaç olduğunu belirtti.

Eski bir google yöneticisi olan Georgiadis, oyuncak şirketinin dizginlerini Şubat ayında devraldı ve teknik uzmanlığı ve e-ticaret bilgi birikimi için kiralandı.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık