OFPOF

LG V30 Çıkış Tarihi ve Görüntü Sızıntıları Geldi

-
313
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
LG V30 Çıkış Tarihi ve Görüntü Sızıntıları Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir Twitter kullanıcısı tarafından yayınlanan görüntülerde ayrıca çıkış tarihi de belirtildi.

LG V30, uzunca bir süredir söylentiler ile teknoloji kulislerini bir bir geziyor. Cihazın birkaç sızıntısından sonra piyasaya çıkış tarihi hakkında da bir son söylenti yayınlandı, LG’nin yeni amiral gemisi olacak akıllı telefonunun 31 Ağustos tarihinde cihazın tanıtılacağını ve 15 Eylül'de de Güney Kore'de satışa sunulacağı ilan etmek üzere olduğu belirtildi.

Şimdi yeni bir sızıntı, yakında çıkacak olan akıllı telefonun bir taslağını ortaya koydu; bu da LG V10'da (ve V20 ve X ekranında) ilk ortaya çıkan ikili ekran kurulumunun artık olmadığını ima etti.

Twitter kullanıcısı @OnLeaks tarafından sızdırılan LG V30 büyük beğeni topladı.

Görüntü, cepheden ve arkadan LG G6'ya çok benzeyen ancak yanlardan bakıldığında yuvarlak bir görünüme sahip bir cihazı ortaya koyuyor. Daha keskin kenarlı daha belirgin köşeleri sergileyen LG G6 tasarımının daha oval bir versiyonu gibi duruyor.

Ekran yine, cihazın ön yüzünün tamamını kaplayan 18: 9 birimli ve her iki tarafta da çok az ön çerçeve şeklinde tasarlanmış.

Arka tarafta, lazer odak yardımıyla tek bir LED flaş birimi eşliğinde kurulan bir çift kamera var. Kamera altında parmak izi okuyucusu da bulunuyor.

Kaynak: www.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık